Testujemy nową karmę IronPet od www.Lynxandwolf.pl

Cześć!

Często pytacie się czym karmię moje psiaki. Bo takie piękne i zadbane :)

Zaczynaliśmy od Royal Canin dla szczeniaków... przeszliśmy przez wiele karm. Jemy głównie suchą, często wzbogacaną przeze mnie ryżem, wrzywami i oliwą z oliwek... Niestety przy takiej gromadce jednym z głównych wyznaczników jest cena... Zawsze starałam się kupować jakieś lepsze, nigdy sklepowe, bez dziwnych wypełniaczy... No i bywało różnie... raz były biegunki, albo ogólnie dużo kupek na spacerach - to nic dobrego, bo podobno mało substancji odżywczych zostaje w ciele... tak było po karmie Brit... Pózniej była karma Briantos... Może mniej kupek, ale rzadsze i psom zaczęło śmierdzieć z pyska. Niestety nie stać mnie na takie wypaśne mięsne karmy bo sama też potrzebuję od czasu do czasu coś zjeść :) Na moją gromadkę mięsięcznie schodzi około 14 kg karmy... to sobie wyobraźcie :)

Ale pańciadziała i od Lynx & Wolf Dostaliśmy do przetestowania i sprawdzenia lepszą karmę... taką już premium :) psy-32.jpg

IRONpet TURKEY Medium Adult, bez glutenu i kurczaka dla psów dorosłych ras średnich. Nie zawiera alergenów: kurczaka, glutenu, soi i kukurydzy. Zawiera 40% mięsa z indyka wysokiej jakości. Taki psi wypasik :)

Otwieramy paczkę, zaczynamy jeść i zdam relację czy jest zmiana w zapachu, sierści i ogolnie czy warto zakupić :) 

Na naszym instagramie robimy rozdanie i do wygrania jest właśnie ta karma! Zapraszamy!

gymrussells testujemy co jeść

KOMENTARZE